Zabiegi kosmetyczne i dentysta w Szczecinie Dąbiu – O nas

stomatologia i kosmetologia

Każdy z nas czuje się czasami zmęczony, przepracowany. Rzadko się uśmiecha. Nie ma czasu na relaks, na chwilę wytchnienia. Brakuje siły do działania. W głowie jedynie problemy.

Taki długotrwały stan prowadzi do poczucia niezadowolenia i rozdrażnienia, dlatego…

Prosimy o zwolnienie tempa i przyjście do nas.

Oferujemy indywidualne podejście oraz zadziwiające efekty zabiegów. Gwarantujemy odpoczynek, doskonałe samopoczucie i zastrzyk pozytywnej energii.

Pomożemy Państwu wydobyć naturalne piękno

Epsilon to profesjonalne gabinety, świadczące usługi stomatologiczne i kosmetologiczne na najwyższym poziomie. Gabinety mieszczą się na Prawobrzeżu w Szczecinie Dąbiu na ulicy Goleniowskiej 92.

Sekretem działalności naszych gabinetów stomatologicznych i kosmetycznych jest bogata, kompletna oferta, dopasowana do Państwa wymagających potrzeb oraz jakość wykonywanych zabiegów. Nasze usługi wykonujemy z największą starannością i higieną w komfortowych warunkach. Pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt i przy wykorzystaniu najlepszych, sprawdzonych preparatów i materiałów na rynku. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych stomatologów i kosmetologów, posiadających wiedzę i kwalifikacje do wykonywania odpowiednich, indywidualnych zabiegów.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom oraz obecnym standardom, stale się dokształcamy, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Poszerzamy w ten sposób własną wiedzę o najnowocześniejsze rozwiązania, które wykorzystujemy w trakcie zabiegów.

W naszym gabinecie stomatologicznym mogą Państwo znaleźć usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, wybielania zębów. Nasz zespół stomatologów zadba o Państwa piękny, zdrowy uśmiech.

Natomiast w gabinecie kosmetologicznym i medycyny estetycznej oferujemy min. botox, wypełnianie kwasem hialuronowym, mezoterapię igłową, wolumetrię twarzy, mikrodermabrazję, elektrostymulację, masaże relaksacyjne, eksfoliacje kwasami, oraz szereg innych. Profesjonalne kosmetyczki dopasują optymalne zabiegi do rodzaju skóry, dzięki czemu pozbędą się Państwo swoich problemów.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce ,,Oferta’’.

Epsilon znajduję się w Szczecinie-Dąbiu, przy ulicy Goleniowskiej 92, głównej drodze komunikacyjnej Szczecin-Goleniów. Bezpośrednio przed gabinetami znajduję się duży parking. Możecie Państwo dojechać do nas komunikacją miejską, autobusem nr 56, 64, 77 oraz pospiesznym C.